Yapışkan Bantlar

Özel olarak formüle edilmiş, yüksek sıcaklığa ve basınca duyarlı yapışkan bantlar. Reçine flaşının çıkarılması, lokal ize bırakma ve sarf malzemesinin konumlandırılması gibi bir dizi uygulama için tasarlanmıştır. Polyester, naylon, PTFE ve poliimid olarak mevcuttur.
  • POLYTAPE PT-1: Basınca duyarlı akrilik/kauçuk/silikon yapışkanlı mavi polyester bant, 400°F’ye
    (204° C) kadar mükemmel sıcaklık ve basınç direnci.
  • POLYTAPE PT-2: Basınca duyarlı akrilik/silikon yapışkanlı turkuaz polyester bant, 400°F’ye (204°C) kadar mükemmel sıcaklık ve basınç direnci.
  • POLYTAPE PT-5: Basınca duyarlı akrilik / silikon yapışkanlı mavi polyester bant, 400°F’ye (204° C) kadar mükemmel sıcaklık ve basınç direncine sahip yüksek mukavemetli taşıyıcı / destek.
  • PolyTape 1R, 2R & 5R: Yüksek sıcaklık (400°F / 204° C) kauçuk yapışkanlı, çok amaçlı polyester bant, daha kalın, daha güçlü bir bandın gerekli olduğu alanlarda kullanım için tasarlanmıştır.
  • PF TAPE: Basınca duyarlı akrilik / silikon yapışkanlı kahverengi PTFE bant, takım yüzey onarımları ve dar açılı takım geometrisi dahil olmak üzere birçok uygulama için idealdir. 450°F’ye (232° C) kadar sıcaklıklarda kullanılır.
Flash Tape-1

Kullanım Alanları

Hastanelerde kullanımı son derece önemlidir. Alerjik reaksiyona neden olacak plastikleştirici kullanılmaz.
AFFIX™