Shadowline

Plastikte Yaratıcı Çözümler

Fikir, ürün ve projelerimizi global pazardaki teknolojilerle buluşturup daha ileriye taşıyoruz

1994 yılında global markaların distribütörü olarak başladığımız bu serüvene, İstanbul'dan sonra Londra ve Stuttgart'ta kurduğumuz şubelerimizi ile global pazardaki ağımızı genişletmeye devam etmekteyiz. Ayrıca üretim kapasitemizi genişletmek için 2021 yılında Ankara Başkent OSB'de yaptığımız yatırımla geniş makina parkurlu üretim hattımızı yakın zamanda siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunacağız

Üç dağıtım alanımız olan Türkiye, İngiltere ve Almanya’dan ; Avrupa, Amerika, Rusya, Çin, Ortadoğu ve Güney Afrika'da Pazar payımızı büyütmeye, yeteneklerimizi arttırmaya devam etmekteyiz.

Yıllar geçtikçe bilgi, birikim ve ürünlerimiz ile pazarın ihtiyaçlarını güven ve sürdürebilirlik ilkeleriyle karşılıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ayrıntılarıyla analiz ederek teknolojik gelişmeleri uygulayacak, doğru ürünü doğru zamanda sağlayacak çözüm odaklı, dinamik bir ekibe sahibiz.

Shadowline'ı pazarda farklı kılan; yenilik ve yenilenmeye açık olmaktır.

Uzun vadeli ilişkiler, güçlü birlikteliklere dayanır. Bugün, yarın ve gelecek için müşterilerimizle aramızda güven ve istikrar inşa ediyoruz.

Çalışanımıza, çevremize, iş güvenliğimize, müşterilerimizin bilgilerinin hassasiyetine önem veriyor ve dünya çapındaki standartlarımızı her gün daha da öteye taşıyoruz.

Kabiliyetlerimiz

Shadowline, plastikte kazandığı tecrübeler ile çeşitli plastik materyalleri istenilen standartlarda kompozit hale getirebilme, sürekliliğini sağlayabilme ve yüksek sıcaklıkta üstün performanslı ürünler üretebilme konusunda uzman bir ekibe ve makine parkuruna sahiptir. Bu konuda çeşitli yatırım faaliyetleri içinde bulunmaktadır.

İlkelerimiz

• Tutkulu, yaratıcı, girişimci düşünceleri geliştiriyoruz ve destekliyoruz.
• Dürüstlüğe önem veriyoruz ve sorumluluk alıyoruz.
• İnsanlara ve işimize saygılı iş gücünü devreye alıyoruz.
• Sektörde örnek alınan işlere liderlik etmeye çalışıyoruz.
• Şeffaf ve net iletişimi teşvik ediyor ve destekliyoruz.
• Ekibimize kişisel ve mesleki gelişim fırsatları sunuyoruz.
• Sürekli yenilenmeyi ve küresel ürün çözümleri bulmayı hedefliyoruz.
• Müşterilerimizin, rekabetin ve kuruluşumuzun bilgilerinin korunmasına özen gösteriyoruz.