Soyma Kumaşları

Silikon, florokarbon, PTFE, naylon, cam ve polyester kumaşlar halinde bulunur. Çeşitli reçine sistemlerinde sertleştirme sıcaklığı gereksinimlerini karşılamak için kullanılır.

CMX-F44: 204 °C’ye (400 °F) kadar sertleşen laminatın çıkarılmasına yardımcı olmak için ısıyla sertleşen silikon ayırıcı solüsyonla kaplanmış yeşil, hafif naylon kumaş.

CMX-F3: Reçinenin ayırma kumaşından içeri akmasını önlemek için bir ayırma kumaşı olarak tasarlanmış gözeneksiz, PTFE kaplı, düz dokuma fiberglas kumaş. 550 ° F’ye (288 ° C) kadar çalışır.

CMX-F10: Gözeneksiz, PTFE kaplı, düz dokuma fiberglas kumaş, reçinenin kumaşa akmasını önlemek için bir ayırma kumaşı olarak tasarlanmıştır. 550 ° F’ye (288 ° C) kadar çalışır.

CMX-F3PM: Kahverengi, hafif, gözenekli, PTFE kaplı cam kumaş, en aşırı sıcaklık ve basınç koşullarında düz veya tek eğimli kalıplarda kullanım için idealdir. 608 ° F (320 ° C).

CMX-F5PM: Aşırı sıcaklık ve basınç koşullarında düz veya tek eğimli kalıplarda kullanım için ideal, kahverengi, orta ağırlıkta, gözenekli, PTFE kaplı cam kumaş. 608 ° F (320 ° C).

CMX-F10PM: veya 608 ° F’ye (320 ° C) kadar aşırı sıcaklık ve basınç koşullarında tek eğimli kalıplar. Düz zeminlerde kullanım için ideal, kahverengi, ağır, gözenekli, PTFE kaplı cam kumaş

CMX-F5: Gözeneksiz, PTFE kaplı, düz dokuma cam elyafı kumaş, reçinenin kumaşa akmasını önlemek için bir serbest bırakma kumaşı olarak tasarlanmıştır. 550 ° F’ye (288 ° C) kadar çalışır.

CMX-F25W: Normalde takım çevresinde yeniden kullanılabilir bir kenar havalandırması olarak kullanılan, ağır PTFE kaplı cam kumaş ağ. (260ºC / 500°F)

CMX-F30W: Normalde takım çevresinde yeniden kullanılabilir bir kenar havalandırması olarak kullanılan, ağır PTFE kaplı cam kumaş ağ. (260ºC / 500°F)

soyma-kumaslari