Shadowline,

dünyanın önde gelen

termoform makine üreticilerinden İtalyan

COMI'nin Türkiye distribütörüdür.

COMI

Shadowline, dünyanın önde gelen termoform makine üreticilerinden İtalyan COMI'nin Türkiye distribütörüdür.

COMI, 50 yıla varan tecrübesiyle sektöre yön vermektedir. Şirket, havacılık sektöründen ağır endüstri sanayii ne, otomotivden raylı sistemlere, elektronikten beyaz eşyaya kadar her türlü üretimde kullanılan termoform makineleri konusunda dünya lideri konumundadır.
Endüstrinin tüm büyük oyuncularına hitap edecek ürün yelpazesine sahiptir.

Özel müşteri gereksinimlerine en uygun çözümü sağlamaya yönelik mühendislik danışmanlığı hizmeti sunar.

LaborForma

Bu makineler, herhangi bir ısıyla şekillendirilmiş nesnenin üretimi için uygundur.

LaborForma serisinin ısıyla şekillendirme makineleri, döngüde PC / HIPS / ABS / PMMA / PP / PVC gibi plastik malzemelerle çalışmak için uygundur.
Üretim yelpazesi sınırsızdır. Uçak koltukları, tepsi ve bagajları, raylı sistem duvar ve panelleri, otomotiv parçaları, küvet, duş tekneleri, duş duvarı gibi banyo mobilyaları, buzdolapları, kapı, elektrikli süpürgeler gibi ev aletleri ve eşyalar, ışıklı tabelalar ve kasklar LaborForma’nın üretebileceklerinden sadece bazılarıdır.
LaborForma, plastikleştirme ve şekillendirmede tek istasyonlu bir makinedir. Malzeme yükleme/boşaltma manuel veya belirli talebe bağlı otomatik yapılabilir.

LaborForma endüstriyel termoform makineleri CE kurallarına uygun olarak üretilmekte olup aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Manuel plaka yükleme
  • Levha sıkıştırma sistemi
  • Baskı destekli vakum şekillendirme istasyonu
  • Seramik ısıtıcılı çift taraflı levha ısıtma sistemi
  • Fanlı soğutma sistemi
  • Vakum sistemi
  • Renkli ekran ve kontrol yazılımına sahip PC

Labor ve Ventor CNC Milling serileri, rüzgar enerjisi, havacılık, uzay, otomotiv, marin ve raylı sistemler için her türlü son ürün işlemlerinizi gerçekleştirir.
Makineler, özel gereksinimlerinize en iyi cevap verecek şekilde özgünleştirilmektedir. CNC makinelerinde geniş deneyime sahip tasarım mühendisleri sayesinde üretiminize en uygun CNC Milling makinesi size özel belirlenir.
Termoform ve CNC Milling makineleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.