Shadowline,

Kanadalı CNC Router üreticisi

AXYZ'nin Türkiye distribütörüdür.

AXYZ

Shadowline, Kanadalı CNC Router üreticisi AXYZ'nin Türkiye distribütörüdür.

Yüksek endüstri standartlarına sahip AXYZ, dikkat çekici kesim kalitesiyle yenilikçi ve fonksiyonel CNC Router'lar sunar. 368.058 adet standart CNC Router konfigürasyonuyla
ihtiyaca en uygun CNC Router'ı bulur. Özgünlük ve olağanüstü hizmete odaklanan AXYZ, endüstrideki her projeye uyacak farklı bir CNC Router makinesine sahiptir.

Neden AXYZ?

113 ülkede 10.500'den fazla makinesiyle AXYZ tüm endüstrilere hitap etmektedir.

Alüminyum, plastik, kompozit, metal, tabela, grafik ve baskı sonlandırma, ağaç ve köpük işleme bu alanlardan bazılarıdır. Tüm makineler Kanada üretimi olup CE sertifikasyonuna uygundur.

Dış kaynak kullanımı ihtiyacını ortadan kaldırarak zaman ve para tasarrufu sağlar. Manuel süreçlere kıyasla % 70’e kadar daha hızlı üretim kapasitesiyle teslim sürelerinizi kısaltır. Az zamanda daha çok iş sonuçlandırmanızı sağlar. İnsan hatasını ve malzeme israfını % 30’a kadar azaltır. Birinci sınıf ürünler ve hizmet için şimdi bir AXYZ CNC Router’a yatırım yapın. CNC makineler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

lnfinite Serisi

Farklı ebat ve bütçelere uygun seçenekler sunar. Tabela yapımında, grafik ve baskıda, fuar ve alışveriş standı imalatında, metal, plastik ve ağaç imalat ve kaplamalarında tercih edilmektedir.

Pacer Serisi

Son derece yüksek toleranslar gerektiren plastik ve metal imalatları ile havacılık ve benzeri uygulamaları hedefler. En sert materyallerde bile üstün hassasiyetli, yoğun ve ağır işlerin ideal seçeneğidir.

Trident Serisi

Daha geniş projeleri üstlenmek için tasarlanmıştır. Hem yıldırım hızında bıçak kesme hem de üstün, üçlü kesim yetenekleriyle kaliteyi zirveye taşır. Trident, tabela yapımı, her türlü ağaç, plastik, köpük ve MDF kesimi ve çok detaylı işlemesiyle öne çıkmaktadır.

PANELBuilder Serisi

Pazarın en kapsamlı makinesidir. Bu ``Hepsi bir arada`` sofistike makine, kullanımı kolay ileri teknoloji yazılım paketiyle alüminyum kompozit ve metal kompozit kaplamada favoridir. Mükemmel hassasiyeti ekonomik çözümlerle sunar.

lnnovator Serisi

Entegre servo motoruyla alüminyum, plastik ve sert ağaçları kesecek güçte üretilmiştir. Kesim kalitesinden ödün vermeden kısa teslim süreleri sağlar. Sarsıntısız işlem konforu ve yüksek travers hızları üretir.