SAHA EXPO Fuarına katılıyoruz

Türkiye’nin en büyük kümelenmesi SAHA İstanbul tarafından organize edilen SAHA EXPO bir kez daha yerli ve milli savunma sanayinin gücünü sergilemeye, önemli iş birlikleri için etkin bir platform olmaya hazır.

Türkiye’nin gururu olan dev savunma sanayi firmalarından, KOBİ’lere üniversitelerden tedarikçilere, Ar-Ge merkezlerine kadar savunma, havacılık ve uzay endüstrisinin içinde yer alan tüm paydaşların bir araya geleceği SAHA EXPO hem katılımıcılara hem de ziyaretçilere önemli iş birliği fırsatları sunuyor.
Ulusal ve uluslararası ana üretici firmalar ile bir araya gele- cek tedarikçiler kendilerini tanıtma, üretim yeteneklerini ve potansiyellerini gösterme fırsatı bulacak.

İnsansız silahlı ve silahsız hava aracı üretiminden, helikopter, uçak, zırhlı araç, silah, roket ve mühimmat imalatına, denizaltı ve savaş gemilerinin üretiminden, tank ve teçhizat- larının, haberleşme cihaz ve ekipmanlarının üretimine, siber güvenlik, yazılım ve donanım geliştirilmesine kadar, savun- ma, havacılık ve uzay sektöründeki tüm alanlarda üretime katkı sağlayan, ileri teknolojiye sahip firmalar, geliştirdikleri en yeni sistemleri ve ürünleri SAHA EXPO ilk kez sergileyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim Formu

Aşağıdaki formdan görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.