Kombine Ürünler

Özel yapım ürün kombinasyonları hemen hemen her ihtiyaca uyacak şekilde üretilebilir. Önemli bir zaman ve uygulama tasarrufu sunarlar. Hem sarf malzemesi yerleştirme hem de sertleştirme sonrası sarf malzeme tasarrufunu sağlayarak maksimum verimlilik oluştururlar.
  • lnfuply: 120°C sıcaklığa kadar çalışarak reçine transferine yardımcı olan ve laminattan kolayca sıyrılan örme infüzyon ağıyla birleştirilmiş delikli açma filmi. Üretim için gerekli olan işçilik tasarrufu sağlayan bileşen parçalar.
  • Aeroply HT: İşçilik süresini azaltmak için 180° C’ ye kadar çalışarak, tek bir üründe birbirine yapıştırılmış soyma katı, ayırma filmi ve havalandırma kumaşı. Büyük bileşen parçalarının üretimi için ideal önemli iş gücü tasarrufu sağlar.
  • VMS3: Yenilikçi mikro gözenekli vakum hattı, vakum hatlarına reçine akışına izin vermeyen optimum vakum ekstraksiyonuna izin verir.
  • Aeroply LT: İşçilik süresini azaltmak için 120° C’ye (248° F) kadar çalışarak, tek bir üründe birbirine yapıştırılmış soyma katı, ayırma filmi ve havalandırma kumaşı. Büyük bileşen parçalarının üretimi için ideal önemli iş gücü tasarrufu sağlar.
  • VMS160A: Reçine çekmeden havanın boşaltılmasına izin veren seçici bariyer. VMS160A, bir polyester mikrofiber tabakasından oluşur.
kombine-urunler