HUNTSMAN ÖZELLİKLİ ÜRÜNLER

Tren ve uçak Sanayi

Tren ve uçak Sanayi

KRYSTALFLEX® özellikli filmler yüksek beklentileri karşılamak için tasarlanmıştır. Standart optik ara katmanların dışında, işlenmesi zor büyük ölçülerin de aynı düzeyde uygulanmasını sağlar.

 

KRYSTALFLEX® PE 429

Akrelik için son derece iyi yapışma özelliğine sahiptir ve düşük sıcaklıkta dahi yüksek darbe performansı sunan KRYSTALFLEX® PE 429 hem kurşun geçirmez cam laminasyon başarısı hemde havacılık üretiminde işleme ve verim kolaylığı sağlar.

KRYSTALFLEX® PE 499

KRYSTALFLEX® PE 499 daha düşük ölçülerde başarı sağlar. Çok düşük işlem sıcaklıkları ile hızlı olmayan otoklav laminasyon işlemleri ve zor asimetrik cam kaplı veya ısıya hassas lamine cam oluşturulması için uygundur. Mükemmel düşük sıcaklıklarda darbe performansı sunan, yaygın olarak havacılık, ulaşım, mimari ve elektronik uygulamalarda kullanılır.

KRYSTALFLEX® PE 501

Sıcaklık değişikliklerinde en son ölçünün karşılığı olarak KRYSTALFLEX® PE 501.

Bu film, yüksek modüllü çok yüksek gerilme ve yırtılma mukavemetine sahiptir, darbe ve kurşun geçirmez cam uygulamaları, darbeli cam ve açıkta kalan kenarı laminasyonunda kullanımı için uygundur. Nispeten sıcak koşullar altında otoklav için tasarlanan film PVB / PU otoklav çevriminde de kullanılabilir.

KRYSTALFLEX ® PE 505DP

Bu benzersiz optik alifatik tabaka, en soğuk geceden en sıcak gün ısısına karşı üstün darbe dayanımına sahiptir. Yüksek performanslı balistik ve darbeye dayanıklı uygulamalar için geliştirilen bu esnek ve aşırı dayanımı güçlü kombinasyonu ile orta ölçülü ve yüksek sertlik seviyesi için uygundur.

Markalar