GÜVENLİK CAM FİLİMLERİ

guvenlik-cam-filmleri

Shadowline bina güvenlik cam film ürünleri, en yüksek uluslararası kalite, güvenlik standart normlarına ve sertifikalarına sahiptir.

Cam kırılması sonucu uçuşan cam parçalarından korunmanın en uygun yolu Shadow Line güvenlik cam filmleridir. Doğal afetler, terörist saldırıları, patlamalar, soygunlar ve cam kırılması sonucu meydana gelen kazalar yoğun iş ve ev yaşam temposunda göz ardı edilen risklerdir.

Shadow Line ürünlerinin yetkili teknik ekiplerce uygulanması durumunda, göz ardı etmiş olduğunuz bu risklerden üst düzeyde korur. güneşin UV ve radyasyon ışınlarının filtrelenmesinin yanı sıra ısı -ışık kontrolü sağlar. Sizlere güvenli bir ortamı ekonomik şartlarda ekonomik şartlarda sunar.

Shadowline otomotiv güvenlik cam filmleri ani kapkaç yada kaza gibi ölüm ve yaralanma hadiselerinin büyük bir kısmını camların kırılması sonucu kırık cam parçalarının yarattığı tehlike oluşturmaktadır. Otomotiv Güvenlik cam filmleri ile camlarınızın kırılmasını ve parçacıklarının etrafa uçuşmasını engelleyerek can güvenliğinizi sağlamış olursunuz.

Shadowline bina güvenlik cam filmleri 4, 7, 8, 12 ve 15 mil (100, 175, 200, 300 ve 375 micron) şeffaf (transparan ) ve renkli alternetifler sunar. Tüm ürünlerimiz uygulama kolaylığı açısından Çizilmez ( scratch resistant ) katmanı ile güçlendirilmiştir ve esnek olarak üretilmiştir.

Shadowline bina güvenlik cam filmlerimizin ( exterior ) dışarıdan uygulamalar için özel ürünleri de mevcuttur.

Markalar