Dupont Polyester Film

Dupont Markası Ürünlerinin Kullanım Alanları;

  • Polyester film,
  • Elektrik,
  • Elektronik,
  • Görüntü,
  • Baskı sanayi

Havacılık ve uzay

Havacılık ve uzay sanayinde çok çeşitli iç kullanım yüzeyleri için halı ve yalıtım montajı da dahil olmak üzere UL ve FAR yanıcılık standartlarına uygun gereksinimleri ve malzemeleri karşılayacak yüksek performanslı yapıştırıcılı özel bantlar.

Uygulamalar

Tüketici aletleri için genişleyen bir küresel Pazar da üreticiler için daha hafif ve daha enerji tasarruflu cihazlar için uyarlanmış yardımcı yapıştırıcılar.

Otomotiv

Tanınmış bir Pazar lideri olarak bilgilendirme çözümleri ve fren ayar pulları yapıştırıcılarında tanınmış bir Pazar lideri olarak, otomotiv uygulama çözümleri sunan uzun yıllardır deneyime sahiptir. Özel yapıştırıcılar, transfer bantları, köpük ve fiber yapıştırma çözümleri ile, iç ve dış kaporta güç maliyeti ve uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı yapıştırıcılar sunmaktadır.

Yapı ve İnşaat

İnşaat uygulamaları ve çözümleri için HVAC ve mekanik izolasyon, ticari ve konut uygulamaları için yapıştırıcılar ve bantlar. Kanal sızdırmazlık bantları, pencere cam yapıştırıcısı, hava sızdırmazlık bantları ve genel izolasyon montaj ve çözümleri.

IT ve çevre birimleri

Isı ve titreşime dayanıklı yapıştırıcılar IT de kullanılan kalıp kesim bantları, yazıcı ve bilgisayar montaj contası ve sızdırmazlık  için kullanılan uygulamalarında.

LCD ler ve dijital göstergeler

LCD monitörler ve diğer dijital görüntüleme teknolojolerinin montajı, conta montajı ve sızdırmazlığı için çift taraflı PE bantlar idealdir.

Mobil ve cep bilgisayarları

Ultra ince basınca duyarlı bantlar cep telefonu ve elektronik el cihazlarının conta montaj ve etiketleme uygulamaların da kullanılmaktadır.

 Optik

Optik bantlarımız lens üreticilerine  öğütme sırasında, kenar parlatmada ve lenslerin bitişi esnasında yere düşen optik cam parçalarını tutmak için uygun çözümler sunar

Paketleme

Sert veya esnek kağıt ya da plastik ambalajda kullanılmak üzere tasarlanmış sızdırmaz Ambalaj kapakları için tasarlanmış basınca duyarlı çeşitli yapıştırıcılar.

Kişisel bakım

Kaliteli kapatma portföyümüz bebek bezi yada kadın hijyen petlerinin kenar kapatmalarında çözümler sunar.

Güvenlik ve RFID

Portföyümüz hologram etiketleri,  RFID güvenlik etiketi bağlama ve güvenlik belgesi sızdırmazlık uygulamaları için özel yüksek performanslı yapıştırıcılar içerir

Tabela ve grafik

Grafik ve markalama endüstrisi için montaj ve kurulumda yüksek performanslı yapıştırıcılar ve yapıştırma bantları sunuyoruz

Güneş kontrolü

Güneş panelleri ve modül üretim ve montajı uygulamalarında sızdırmazlık için tasarlanmış yapıştırıcılar ve yapıştırma bant çözümleri

Markalar