BOYA KORUMA FİLMİ

Shadow Line Paint Shield Boya Koruma Filmi yüksek performans ürethane güvenlik filmdir. Kristal şeffaflığındadır, sararmaz ve transparandır.Tüm boyalı yüzeylere uygulanabilecek kadar esnektir.İstenildiği zaman çıkartılabilir ve çıkartılırken boyaya hiç bir zarar vermez.Anti-korezyon özelliğine sahiptir.UV ışınlarına,kimyasal maddelere ve yağlara karşı dayanıklıdır. Aracınızın orijinal renginde hiçbir farklılık olmaz.
Shadow Line Paint Shield Boya Koruma Filmleri tüm dünyada Formula 1, Nascar, LeMans, FIA GT yarışları sponsorudur. Amerikan ordusunun , helikopter pervanelerini korumak için kullandığı bu yeni film teknolojisi ile aracınız hep koruma altında olacak.

Ürünü kullanmak için hiçbir özel bakıma ihtiyaç yoktur. Uzun yol seyahatlerinde özellikle mıcırlı yollarda böcek, taş gibi cisimlerin çarpmalarına karşı aracınızın boyasına zarar gelmesini engeller.

Diğer markalara oranla iki kat daha fazla darbe sektirme ve koruma sağlar.

Shadow Line Paint Shield Boya Koruma Filmi, deniz araçlarının dayanıklılık süresi ve playn değerlerini arttırır. Yakıt sarfiyatından tasarruf sağlar.

Markalar