BİNA FİLMLERİ

bina-filmleri

Shadow Line Coating sizlere çeşitli reflektiv, anti-reflektiv, mat, yarı mat, dekoratif cam filmlerinden oluşan bir ürün yelpazesi ve güvenlik versiyonlarını sunar.

Dışarıdan uygulanabilir ürünlerimizde mevcuttur. Bu filmler, yüksek nano teknoljisi ile üretildiğinden konfor, estetik ve güvenliğinizi sağlar. Isı yalıtımı sayesinde enerji tüketiminizi de azaltır. Optik ve polaroid değerler taşıdığından, güneşten gelen UV ve radyoaktif ışınlarını % 99 filtre ederek süzer. Çizilmek katmanı sayesinde çok uzun ömürlüdür. Cam kırılmalarında, cam parçacıklarının uçuşması engeller, bu nedenle oluşabilecek kazalara karşı sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlaması, artı avantajıdır. Ayrıca ( PVC , PC , PMMA v.s. ) plastik, polyester, polikarbonat yüzeyler içinde YENi ürünlerimiz de mevcuttur.

Shadowline architectural ürünleri, 60″ ( 1524 mm) standart genişliktedir. Diğer bina filmlerinde olduğu gibi özel siparişler için, 36″ ( 914 mm), 48″ ( 1220 mm) ve 72″ ( 1830 mm) genişliğinde üretim de yapılmaktadır. Bütün filmlerde metraj ölçüm değerleri koruyucu folyo üzerinde basılıdır.

Shadowline cam filmleri üstün kalite US Patentli imalat teknolojisi, high performance polyester türevler ile laboratuar ortamında ISO 9001-2000 yüksek kalite standartında üretilmektedir. Uluslar arası patent ve sertifikalarına sahiptir.

bina

Markalar