AVERYDENNISON BANTLAR

Havacılık ve uzay

avery  Havacılık ve Uzay sektöründe iç yüzey uygulamalarında kullanılmak üzere UL ve FAR alev geciktirici özelliklere sahip ürünler ve özel bantlar.

Aksesuarlar

Appliances-ControlPanelWasher-220x140-1012Tüketici cihazlar için genişleyen bir küresel pazar ile, cihaz üreticileri onları daha hafif ve daha fazla enerji tasarruflu olmasına yardımcı özel yapıştırıcılar ürün zinciri.

 

Otomotiv

Automotive-labels-motor-shot-220x140-1012VH çözümleri ve fren dolgu yapıştırıcıları ile  tanınmış bir pazar lideri olarak, otomotiv uygulama çözümleri sunan onlarca yıllık deneyimi var. Özel yapıştırıcılar, transfer bantları, köpük ve fiber yapıştırma çözümleri ve iç, dış, kaput altı ve motor uygulamaları için uygun yüksek performanslı yapıştırıcılar sunmaktadır.

 

 

Yapı ve İnşaat

Building-and-Construction-220x140-1112İnşaat uygulamaları için çözümlerimiz HVAC ve mekanik izolasyon, ticari ve konut uygulamaları için yapıştırıcılar ve bantlar içerir. Kanal sızdırmazlık bantları, pencere cam yapıştırıcıları, hava sızdırmazlık bantları ve genel izolasyon montaj çözümleri.

 

 

IT ve Yan Ürünler

IT-HardDiskDrive-220x140-1012Isı ve titreşime dayanıklı yapıştırıcılar ve kesim bantlar  kolay IT de  kullanılan, yazıcı,  bilgisayar ve yan ürünler için sızdırmaz conta  ve uygulamaları.

 

LCD ve Dijital Ekranlar

LCDDisplay-Protectionfourproducts-220x140-1012Çift kaplamalı PE bantlarımız LCD mercekleri monitörler ve diğer dijital görüntü teknolojileri montajında, montaj ve sızdırmazlık için idealdir.

Cep Telefonu ve Cep Bilgisayarları

Mobile-Phone2-220x140-1112Ultra ince basınca duyarlı bantlar, montaj etiketleme ve diğer cep telefonu ve el cihazı montaj uygulamalarında  kullanılır. Bizim optik açık yapıştırıcıları el cihazları ve görüntüler için idealdir.

Optik

Optical-LensGrindingBlueBackground-220x140-1012Optik bantlarımız en son donanımı ile lenslerin cilalama ve kaplama, kenar taşlama işlemi sırasında optik camları tutmak için uygun maliyetli çözümler sunar.

 

Paketleme

PFD-PACKAGING-220x140-1112Ambalaj kapakları için basınca duyarlı çeşitli yapıştırıcılar, sert veya esnek kağıt ve plastik ambalaj ile çalışılacak şekilde tasarlanmıştır sızdırmaz ürünler sunmaktadır.

 

 

Kişisel Bakım

Homepage-Personal-Care-220x140-1112Kaliteli kapatma portföyümüz bebek bezi yada kadın hijyen petlerinin kenar kapatmalarında çözümler sunar.

 

Güvenlik ve RFID

CD-Hologram-220x140Portföyümüz hologram etiketleri,  RFID güvenlik etiketi bağlama ve güvenlik belgesi sızdırmazlık uygulamaları için özel yüksek performanslı yapıştırıcılar içerir.

Tabela ve Grafik

Emergency-Sign-220x140Grafik ve markalama endüstrisi için montaj ve kurulumda yüksek performanslı yapıştırıcılar ve yapıştırma bantları sunuyoruz.

 

 

Güneş Kontrolü

Solar-Modules-220x140-1112Güneş panelleri ve modül üretim ve montajı uygulamalarında sızdırmazlık için tasarlanmış yapıştırıcılar ve yapıştırma bant çözümleri.

 

Markalar